Стиль лофт - популярне рішення для шанувальників вільного простору з неординарним оформленням, що з'єднує риси індустріального стилю з іншими сучасними напрямками. Лофт - це не тільки стиль інтер'єру, але і переобладнане під житло приміщення колишнього складу, майстерні, верхнього поверху промислового підприємства. Особливості зовнішнього вигляду таких будівель і стали диктувати правила у втіленні однойменного стилю інтер'єру. Одна з головних особливостей стилю - використання меблів, аксесуарів, декору з металу. В цьому ви можемо вам допомогти!

Наша компанія Колор Степ виробляє високоякісну продукцію з металу і сплавів, виконуємо замовлення будь-якої складності та обсягу за допомогою сучасного обладнання. Ми постійно розвиваємо цей напрямок виробництва, розширюємо асортимент меблів в стилях індастріал, вінтаж, лофт.

Які предмети меблів в стилі лофт і аксесуари ви можете замовити?

 • Стільці - для кухні, кімнат, бару;
 • Шафи: платтяні, книжкові, офісні;
 • Барні стійки;
 • Столи різної форми і розміру;
 • Вітрини і полки, стелажі для документів, особистих речей;
 • Декор для стін;
 • Огородження.

Ми розробляємо та втілюємо в життя меблі з металу для інтер'єру в стилі лофт. Наша компанія Colour Step пропонує різноманітну продукцію з декоративної металевої сітки, масивні моделі меблів в стилі лофт, які втілює основні риси стилю - брутальність, грубість, практичність, самобутність, універсальність.

Особливості меблів в стилі лофт

Головне в приміщенні лофт - правильне зонування простору. Для нього не характерні масивні стіни, вітає великий відкритий простір з високими стелями. Меблі тут використовується для розділення приміщення на функціональні зони - для цього замовляють шафи, стелажі, спеціальні полиці, декоративні вироби з металу, стійки, етажерки, ширми. Такі вироби і функціональні, і естетичні.

Основні риси меблів в стилі лофт:

Показова грубість: кожен виріб має мати елементи недбалості - неакуратне з'єднання, видимі місця зварювання, перехідники, болти;

Меблі прості, великі, масивні - це не буде проблемою для просторого приміщення;

Лаконічність: лофт не припускає декору у вигляді розпису, витончених вставок, різьблення, цього немає місця в грубому, мінімалістичному, вільному просторі;

Ефект старіння, грубе фарбування, потертість, ефект корозії - це в стилі лофт використовується в якості декору.

Виробництво на замовлення меблів у стилі лофт

Компанія Colour Step спеціалізується на виготовленні меблів для ресторанів, офісів, кальяну, кафе¸ торгових центрів, бутиків, приватних будинків, дач - вироби з металу користуються популярністю і мають безліч позитивних відгуків користувачів.

Ми пропонуємо такі послуги:

 • Розробка індивідуальних проектів для виробництва меблів з металу, згідно з вашими побажаннями;
 • Виготовляємо меблі з металу за типовими проектами і вашим особистим кресленням в короткі терміни;
 • Для інтер'єру лофт виробляємо дизайнерські елементи і меблі з сітки ЦПВС, ви можете просто надати нам картинку із зображенням відповідного предмета;
 • На замовлення ми виробляємо деталі для меблів з металу - для стелажів, шаф;
 • Виготовлення супутніх і комплектуючих елементів для конструкції з металу - козирки, сходи і елементи для них, перила, захисні елементи, спеціальні сітки;
 • Фахівці нашої компанії надають послуги з установки кожної деталі з металу, здійснюють складання меблів, роботи «під ключ».